ZbiRek - 2012-06-12 10:05:10

TeamSpeak3

Poniżej zadawajcie pytania co do pomocy przy TeamSpeak3. Podajcie przy okazji numer gadu gadu, bym mógł Was poinformować o odpowiedzi. Odpowiedzi będą zamieszczane w poście głównym (tym co teraz czytacie wiadomość) i powstaną najczęściej zadawane pytania. Swoje pytania piszcie krótko, ale na temat.Odpowiedzi na pytania:


Witam mam pytanie czy można tak zrobić żeby serwer był cały czas włączony ?
Wykupić serwer VPS lub Maszynę i tam postawić serwer. Stawiając serwer na własnym komputerze, po jego wyłączeniu serwer się wyłącza.

Ej jak póżniej usunąć tego serva.Proszę o szybką odp.
Żeby usunąć serwer wystarczy wyłączyć go z ikon w pasku zadań i usunąć pliki serwerowe.

Zrobiłam tak jak na filmie, ale moi koledzy nie mogą się podłączyć POMOCY PLEASE!!
Jeżeli twoi koledzy nie mogą wejść na serwer, oznacza, że operator/router blokuje port TeamSpeak3, który wynosi 9987. Żeby wszyscy mogli wejść na twój serwer wymagane jest odblokowanie portu 9987 UDP i TCP. Jak to zrobić? Zadzwoń do operatora swojej sieci lub poczytaj w google (Przekierowanie portów, odblokowanie portów). Nie mogę dokładnie pomóc na ten temat, ponieważ każda sieć i każdy router ma inne pliki serwerowe i inaczej się porty odblokowuje.

A zkad te Ip ?
IP możesz znaleźć w "Start>uruchom(XP) / wyszukiwarka (7, Vista)>wpisujesz "cmd">w konsoli wpisujesz "ipconfig /all">Szukasz IPv4 i tam masz IP zaczynające się na 192. - ono odpada, jest to IP lokalne, 5. - IP hamachi,a kolejne 3 IP to jest twojego komputera.

Ej a jak zwiększyć liczbę slotów powyżej 32 ?
Jak już postawisz serwer klikasz w główny pokój (nazwę swojego serwera) i tam klikasz "Edit Virtual Server". Potem edytujesz liczbę użytkowników. Jeżeli nie możesz tego zrobić, oznacza, że nie masz Roota (najwyższej rangi na serwerze) i musisz ją dać sobie przez Permissions w Tools.

Ej a nic sie nie stanie jak podam swoje ip???
Jeżeli nie masz wrogów i zainstalowanego Fire Shield'a nic. Inni znając twoje IP mogą Cię dosować czy też bootować = spowalniać łączność internetu lub nawet doprowadzić do jego wyłączenia.

Trzeba mieć hamachi żeby postawić serwer?
Nie

dlaczego inni nie mogą wejść na mój serwer???
Masz zablokowane porty. Odpowiedź na to pytanie była w pytaniu 3 wyżej.


Nie chce mnie połączyć , Mi wyskakuje error, Nie dziala to wcale ;x.. Failed to connect to server to pisze...
To znaczy, że macie włączoną zaporę lub antywirusa, mimo że ją wyłączycie wy wbijecie, ale inni nadal nie będą mogli, dlatego cofam do 3 pytania.

jak się banuje użytkowników ??
Prawym na użytkownika następnie "Ban Client". Żeby to zrobić musisz mieć uprawnienia administracyjne.

igorDX1000
gg: 11041805 , Skype: zbirek-setlikr


czy mozna zrobic ten serwer bez tego hasla?
Tak, po prostu go nie wpisywać w Edit Virtual Server. :) Hasło które podajesz kiedy zakładasz serwer jest tylko do Roota (głównego administratora).

Ej a gdzie sprawdzic ile trzeba miec ibitow i mozna tez download na windows 7?
Start>uruchom(XP) / wyszukiwarka(7, Vista)> i wpisujesz "dxdiag"

czy komputr musi byc ciagle wlaczony zeby server ts-a działał? da sie jakos skonfigurowac zeby server ts-a dzialac ciagle gdy dziala router? cos w tym stylu? bo nie chcialbym mic ciagle wlaczonego kompa
Router to nie maszyna, ani serwer. Nie ma pamięci wewnętrznej. Router to tylko rozłącznik połączenia sieciowego. Na nim nic nie postawisz.

Ciąg dalszy nastąpi... :) Czekam na pytania poniżej!

Pozdro,
ZbiRek.
Pomogłem? Subskrybuj! http://www.youtube.com/subscription_cen … feature=iv
www.olimpialb.pun.pl chetne dziewczyny z piotrkowa nr telefonu gry czerwonych power rangers www.assassinsrom.pun.pl gta 4 kody xbox 360 spadochron